Jaunumi
ZIG ZAG - UPB 5:4 (1:4, 2:0, 1:0, 1:0)
ZIG ZAG atkal uzvar p?csp?les soda metienos.

Š? jau ir otr? sp?le LA?H, kur? ZIG-ZAG uzvar p?csp?les soda metienos. Un ar? šoreiz sp?les s?kums ZIG-ZAG komandai norisin?j?s ?oti neveiksm?gi. Jau divdesmit dev?taj? sekund? ?tr?ks v?rtu priekš? ir J?kabs Skrasti?š un v?rtsarga atsisto ripu novirza v?rtu st?r?. P?c mirk?a laba iesp?ja palielin?t rezult?ta starp?bu rodas Edijam C?pam, bet v?rtsargs tver C?pas mesto ripu, kas raid?ta v?rtu augš?j? st?r?. Sp?les s?kums norisin?s ar UPB ofens?vu salauzt pretinieku jau paš? s?kum?. Tas vi?iem pa da?ai ar? izdodas. Vien?gais, ko ZIG-ZAG sp?j ir raid?t ripu ?r? no savas zonas. V?lreiz no labas poz?cijas netr?pa C?pa. Vien? no retajiem ZIG-ZAG pretuzbrukumiem ar? Gunta Puj?ta raid?t? ripa lido gar?m v?rtiem. UPB turpina uzbrukt un tas vi?iem vainagojas ar pan?kumiem. C?pas raid?t? ripa tr?pa aizsargam pa slidu un atrod ce?u v?rtos. N?košaj? uzbrukum? Puj?tam izdodas p?rsp?t UPB v?rtsargu un vienus v?rtus atsp?l?t. Nepaiet ne min?te un Jakabsons uzvar iemetien? un atkal Skrasti?š raida ripu v?rtus. N?košais uzbrukums nosl?dzas ar Skrasti?a lielisku reidu ZIG-ZAG aizsardz?bas zon? un g?tiem v?rtiem. 4:1 un š?iet, ka UPB b?s izdevies revanšš, bet p?r?k ?tri UPB notic uzvarai. Otraj? trešda?? UPB darb?bas laukum? k??st arvien l?n?kas. Neko ner?da viessp?l?t?ji un iniciat?va jau p?riet ZIG-ZAG komandai. Otr? perioda otraj? min?t? Puj?ts samazina rezult?ta starp?bu l?dz diviem v?rtiem. Liekas, ka ZIG-ZAG ir piln?b? atguvies no pirm? perioda aukst?s dušas un s?kuši sp?l?t daudz m?r?tiec?g?k, ko nevar teikt par UPB. Rezul?ta nour?šanas taktika šoreiz nenostr?d?, jo p?r?k daudz laika l?dz sp?les beig?m. Otr? perioda piektaj? min?t? labs metiens no zil?s l?nijas padodas Sintijai Grierei un rezult?ts jau ir ?oti slid?gs. 4:3 p?c otr?s trešda?as  UPB lab?, bet viss v?l priekš?. Ar? trešais periods ies?kas ar ZIG-ZAG spiedienu, bet rezult?tu tas nedod. Abas komandas neizmanto skaitliskos vair?kumus. J?tams sp?ku izs?kums UPB, bet ZIG-ZAG turpina uzbrukt un šie uzbrukumi p?rv?ršas v?rtu guvum?. P?c Raiva Jur?era piesp?les rezult?tu izl?dzina Igors Me?ko. Paš? sp?les izska?? ar? komandas neiztiek bez asumiem, bet rezult?ts nemain?s. 4:4. P?c nolikuma neizš?irta gad?jum? j?izpilda pa trim soda metieniem, bet ZIG-ZAG pietiek ar vienu Puj?ta prec?zo raid?jumu un sp?le ir uzvar?ta.