Jaunumi
SUPERFIN?LS ar saldo ?dienu skat?t?jiem. TOSMARE- ZIG ZAG 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1).

Dramatisk? sp?l? uzvaru p?csp?les soda metienos izc?na ZIG ZAG.
P?csp?les metienu video!
Fin?lsp?les lab?ko momentu video!

UHL kausa izc??as fin?la TOSMARE pret ZIG ZAG un tas ir tikai likumsakar?gi, jo ?empion?t? komandas ierindoj?s attiec?gi pirmaj? un otraj? viet?. Š?s komandas ar savu sp?li un amb?cij?m ir pier?d?jušas, ka grib b?t un ir labak?s Liep?jas amatieru hokej?.
Pirms sp?les sp?l?t?jus un skat?t?jus svin?gi uzrun?ja turn?ra organiz?t?ji un sp?le var?ja s?kties.
Jau ar sp?les pirmo min?ti ies?kas asa, bet piesadz?ga c??a. Tiesnešu darb?ba laukum? br?iem š?iet p?r?k stingra, bet ar to vi?iem izdodas notur?t sp?li sav?s rok?s. Komandas pam?šus sa?em noraid?jumus, bet rezult?ts paliek nemain?gs. Lieliskas iesp?jas atkl?t rezult?tu ir k? vienai t? otrai komandai, bet v?rtsargi r?da fin?lam cien?gu sp?li. Nedaudz vair?k ripu kontrol? TOSMARE un perioda priekšp?d?j? min?t?, sp?l?jot vair?kum?, vi?i ar? atkl?j rezult?tu. Skaistus v?rtus no v?rtu priekšas g?st Nikolajs Si??onoks. Trešda?as p?d?j? min?t? ZIG ZAG nopelna divus noraid?jumus un otrais periods j?s?k tr?s v?ru sast?v?.
Otr? perioda s?kum? Zig zag izdodas nosarg?t savus v?rtus neskartus un torpin?s abpus?ji uzbrukumi un tikai v?rtsargi gl?bj komandas no v?rtu zaud?jumiem.  Uz ?su br?di ar? ZIG ZAG ieg?st lielo skaitlisko vair?kumu, bet uz tablo joproj?m 1:0 TOSMARES lab?. Turpin?s c?n? un TOSMARE, izmantojot skaitlisko vair?kumu, dobulto savu p?rsvaru. Atkal prec?zs ir Si??onoks. Prieki bija ?si un jau n?košaj? uzbrukum? ZIG-ZAG atkal samazina rezult?ta starp?bu l?dz minimumam. To izdara K?rlis Ozols. Turpin?jum? seko vair?ki noraid?jumi, ber rezult?ts ilgu laiku paliek nemain?gs. 2:1 TOSMARES lab?.
S?va c??a turpin?s ar? trešaj? period? un jo tuv?k sp?les beigas, jo vair?k ZIG ZAG risk?jot ar savu v?rtu droš?bu dodas uz priekšu. Vien? no š?diem uzbrukumiem, Puj?ta izr?vienu ar neat?autu pa??mienu aptur Di?evka. Uz Tosmares v?rtiem tiek noz?m?ts soda metiens, kuru ar? lieliski izpilda Guntis Puj?ts. Praktiski jau uzvar?tu sp?li un UHL kausu TOSMARE izlai no sav?m rok?m tikai tr?s min?tes l?dz sp?les beig?m. P?d?j?s min?tes ZIG ZAG sp?l? maz?kum?, bet neraugties uz to vi?iem izdodas izveidot ?oti b?stamus pretuzbrukumus un tikai Birjukova lab? sp?le jau pamatlaik? liedz ZIG-ZAG svin?t uzvaru. Pan?kts ir v?lamais un intriga ir saglab?ta l?dz sp?les p?d?jai sekundei. Par to ar? liecina abu komandu pa?emtie pusmin?tes p?rtraukumi sp?les p?d?j? min?t?. Skanot sp?les beigu sign?lam ir skaidrs, ka kausa ieguv?js tiks noskaidrots p?csp?les soda metienos.
Azarts, intriga un uztraukums neizpalika, jo ar pirmo soda metienu s?riju nekas v?l nebija skaidrs, bet jau ar n?košo soda metienu Guntis Puj?ts salau stereotipu ar? Liep?j?, ka ne oblig?ti ?empioni ar? ieg?st kausu. Un tas ir ar? pats, pats aizraujoš?kais.  UHL kauss tiks pasniegts ZIG ZAG komandai.