Jaunumi
Dramatiska uzvara Latvijas hokejistu stil?.
Piektdienas vakars izr?d?j?s veiksm?g?ks ZIG-ZAG komandai, kura sav? izbraukuma sp?l? ar 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) p?csp?les soda metienos apsp?l?ja vienus no saviem s?v?kajiem pretiniekiem par ?empiona titulu komandu SADVITA no Klaip?das.

P?c pirmajiem diviem periodiem š?ita, ka sp?les uzvar?t?js jau ir skaidrs. Gan pirmaj?, gan otraj? period?, lai ar? uzbruka abas komandas, veiksm?g?ki izr?d?j?s SADVITAS hokejisti un uz 10 min?šu p?rtraukumu dev?s ar divu v?rtu p?rsvaru. Trešo periodu m?r?tiec?g?k uzs?ka ZIG-ZAG, kas perioda izska?? lika vair?kk?rt k??d?ties SADVITAS v?riem, sa?emot vair?kus noraid?jumus. Likten?gais noraid?jums 2+2 ?etras min?tes l?dz sp?les beig?m SADVITAI beidz?s ar divu v?rtu zaud?jumu. Pirmais no aizsarga pozicijas izš?va Dainis Petrovics, bet nedaudz v?l?k no Petrovica piesp?les Guntis Puj?ts padar?ja savu dar?mo un izl?dzin?ja rezult?tu. P?csp?les soda metienos ZIG-ZAG v?rtsargs neatst?ja nek?das izredzes SADVITAS l?deriem neielaiot nevienu no trim metieniem, bet savuk?rt K?rlis Ozols augstasin?gi noguld?ja SADVITAS v?rtsargu un nek??d?gi raid?ja ripu v?rtos.